VIEME PRVÍ ! Karel Gott v Skalici!

Vieme prví ! Majiteľ 38 českých zlatých Slávikov. Takýto úspech sa spája v Čechách aj na Slovensku s menom Karel Gott. Hviezda populárnej hudby sa predstaví aj začiatkom júna v Skalickej Max aréne. Informuje o tom oficiálna webová stránka speváka ale aj ticketportal.sk.

Karel Gott sa predstaví v Skalici 3.6. 2013 vrámci turné Karel Gott 2013. Koncert bude začínať o 20:00 hod. Na koncerte sa predstavia aj hostia Karla Gotta – Monika Absolonová, Gabriela Gunčíková a Dasha + Boom!Band Jiřího Dvořáka. V rámci programu odznejú okrem Gottových najväčších a najznámejších hitov aj piesne, ktoré ešte nikdy nespieval na koncertoch a tiež piesne z jeho posledných albumov Sentiment a Dotek lásky.

Počas svojej kariéry Karel Gott koncertoval v mnohých prestížnych koncertných sálach ako napr. v Carnegie Hall v New Yorku, v Moskve, Pekingu, Las Vegas, Atlantic City, Nashville a mnohé iné.

Neoficiálna cena vstupeniek sa pohybuje v rozmedzí od 15 – 50 Eur. Samozrejme, cenové rozlíšenie záleží od umiestnenia na štadióne.

Share This Article