Záhorácky anjel s viac ako stovkou topánok!

Občianske združenie Záhorácky anjel, ktoré vzniklo v apríli 2017 a svojou činnosťou napomáhal zlepšovať život a životné podmienky chorým deťom a deťom v sociálnej núdzi najmä hmotnými darmi získalo silnú pomoc. Prevádzka “Šťastná nôžka” v ZOC MAX Skalica pri svojej likvidácii darovalo nepredané topánky na pomoc práve spomínaným rodinám.

anjel_1

“Veľmi si vážime túto pomoc ako aj každú druhú. Naše združenie nedisponuje s financiami, pracujeme ako distribučný kanál medzi darcom a darovateľom preto nás teší, že urobíme radosť dalším rodinám” konštatuje predseda zduženia Erik Formánek. Združenie má rozdeľovanie topánok v stave riešenia. Ak viete o rodine, ktorej sa zíde pomoc, či už touto alebo inou formou kontaktujte združenie emailom info@zahorackyanjel.sk

anjel_2

“Venovala som sa predaju detskej obuvi, ktorá bola kvalitná, pohodlná a preto aj bola trošku drahšia. Správna obuv je pre zdravý vývoj detskej nohy nevyhnutná a keďže nie každý si pre svoje dieťa môže takú dovoliť, som šťastná, že aspoň takto môžem pomôcť. Deti milujem a pocit detskej spokojnosti je pre mňa tým pravým zadosťučinením” dodáva Soňa Horňáková prevádzkovateľka predajne Šťastná nôžka.

Share This Article