Znova výborný Maringota fest

Ako každé leto, tak i toto leto je plné festivalov. Minulý rok odštartoval nový festival v netradičných priestoroch s názvom Maringota fest. Tento rok sa Maringota fest konal v dňoch 16. – 17. augusta v lome nad golfovým ihriskom v Skalici. Aj tento rok mali organizátori pripravený bohatý program, pripravený areál a taktiež im k úspešnosti podujatia prialo počasie.
FOTO: Gabriel Kuchta
Po príchode každého návštevníka očaril nádherne nasvietený lom v priestoroch, atmosféru taktiež dopĺňala čajovňa alebo stanové mestečko. Na už druhom ročníku sa predstavili zaujímavé skupiny. V piatok INDIENAMI, ZVA 12-28, ŽENA Z LESOPARKU. O zábavu do ranných hodín sa postarali DJ TRUHLÍK a DJ LIXX. V sobotnom programe sa predstavili RANNÉ TOPORENIE, CARPET CABINET, PITCH BENDER, tak ako aj v piatok tak aj v sobotu sa o zábavu do ranných hodín postarali DJs TOM HOLIČ, PETE LOOP, SOURCECODE.

Spokojnosť s festivalom vyjadrujú samostatní návštevníci na facebook-ovej stránke festivalu. „Chalani musím povedať, že Maringota bola fenomenálna!… a nedá mi vypichnúť afteparty do skorých ranných hodín. Díky moc za krásny víkend!!!“ povedala Andrea Šagátová. Organizátori festivalu potvrdili na sociálnej sieti aj ďalší ročník. „Ďakujeme všetkým za účasť, podporu a úžasný druhý ročník. Tešíme sa na Vás o rok…“

FOTO: Gabriel Kuchta

Share This Article