Domov / články / Správy / Inline paráda spája sily so Záhoráckym anjelom

Inline paráda spája sily so Záhoráckym anjelom

Skalický prístav na Baťovom kanáli aj tento rok zažije tradičnú akciu Inline paráda. Tento rok sa uskutoční už po 11- krát. V tomto roku sa spojili organizátori s charitatívnym občianskym združením Záhorácky anjel. 26.augusta na všetkých účastníkov čaká bohatý program ako pre deti – Šašo Fifo, Víla Ella, tak aj pre dospelých – Klára Kudláčová, Martin Jakubec a mnoho ďalších atrakcií. Aj tento rok sa účastníci pokúsia prekonať Slovensky rekord živej reťaze Inline korčuliarov. Pre deti bude pripravené maľovanie na tvár, aquazorbing, pirátska cesta, skákací hrad a veľa dalších.

bat4
Po najúspešnejšom otváraní prístavu v Skalici sa organizátori pokúšajú vytvoriť novú akciu v priestoroch prístavu. Ide o športovú akciu s charitatívnym podtextom, z ktorej výťažok poputuje Samkovi s detskou mozgovou obrnou. “Tento rok sa rozlúčime s letom Inline parádou už 26.augusta. Veríme, že prístav navštívi veľa návštevníkov. Program bude ešte bohatší ako 1. Mája na otváraní, tento raz si vyberie naozaj každý,” dodáva jedna z prevádzkovateľov Prístavu. Skalici, Martina Wagner.

bat3

“Rekord máme v pláne prekonávať okolo 15.hodiny. Veríme, že sa nám tento rok podarí znova rekord prekonať,” dodáva pani Wagner. Pre inlinistov budú pripravené zaujímavé súťaže v korčuľovaní.

Zanechať odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.Vyžadované polia sú označené *

*

Prejsť hore