Skalica vyhrala nad Prešovom 3:6!

Skaličania po postupe do semifinále sa stretli s HC Prešov na ich domácom lade. Prvá tretina bola bez gólu. Lepšie ju zvládli domáci. Prvý gól zápasu na začiatku druhej tretiny dal kapitán Skalice Ľubomír Vaškovič za asistencie Petráša. Skaličania aj na začiatku tretej tretiny dali gól. Tretia formácia hostí zariadila druhý gól, Gavaliera prekonal RONALD DVONČ. Asistencie: Pavol Kotzman a Patrick Brodek. Stav 0:2. Prešovčania sa nedali zahanbiť a dali gól. Stav 1:2, to im Skalica vrátila a gólom Vereša sa dostala znova do dvojgólového vedenia 1:3. Po vylúčení Mikésku domáci stretlili dva góly ( Klíma, Abdul) Prešov tak vyrovnal na 3:3.  Skalicu do vedenia znovu dostal Kristián Kučera. Ešte pár sekúnd po skončení presilovky pridáva piaty gól VALERIJ KŇAZEV a dve a pol minúty pred koncom tak Skalica viedla  5:3! Gól do prázdnej brány súpera stretlil Karel Drahorád a tak Skalica vyhrala 3:6!