Domov / články / Správy / Skaličani sa dnes vrátia do roku 1974! Vyťahujú retro dresy

Skaličani sa dnes vrátia do roku 1974! Vyťahujú retro dresy

Piatočný hokejový zápas Slovenskej hokejovej ligy, kde sa stretnú tabuľkoví súperi HK Skalica a MHK TSS GROUP Dubnica bude mať pre Skalicu pridanú hodnotu. Hráči nastúpia v špeciálnych RETRO dresoch.

V Skalici už je tradícia, že raz do roka majú špeciálnu sériu dresov, ktoré si potom fanúšikovia dražia. V minulosti išlo napríklad o čierno-biele dresy, dresy na podporu detskej onkológie v Skalici, či dresy charitatívneho združenia Záhorácky anjel.  Tento rok zašli do roku 1974.

DSC_7527

Vizuál dresov bol inšpirovaný úspešnou sezónou 1973/74, kedy tím ZVL Skalica vybojoval účasť v Slovenskej národnej hokejovej lige. Okrem aktuálnych hráčov HK Skalica sa v tých dresoch predstavia aj priamo hráči zo sezóny 1973/74. Tí dostanú doživotnú VIP prenamentku. Svoje čestné miesto pod strechou zimného štadiónu dostane hráč Pavel Kukliš. 

Skaličania očakávajú pri tejto príležitosti aj zvýšenú návštevnosť. Okrem citelného záujmu verejnosti o tento retro zápas dnes priamo hráči odovzdali na školách v meste viac ako 1000 vstupeniek. 

Zanechať odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.Vyžadované polia sú označené *

*

Prejsť hore