Prvý Blší trh v Skalici

Rozličné produkty cez knihy, keramiku, oblečenie až po elektrotechniku dali darcovia na predaj na Blší trh Skalického útulku. V nedeľu 17. novembra od desiatej hodiny ráno ste si mohli rozličné predmety zakúpiť a tak pomôcť ku skvalitneniu života v Skalickom útulku. Počas jedinečného podujatia, ktorého idea vznikla po slabom treťom ročníku benefičného festivalu, bolo okolo predajného miesta umiestneného v zábavno obchodnom centre MAX Skalica stále rušno.

O 16.00 hodine sa začal kultúrny program, ktorým sprevádzala verná priateľka Skalického útulku Romana Bocková. Počas podujatia sa pred divákov postavili umelci ako Mário Fiantok, Kamila Kozinová, Miroslav Havlát a Barbora Tomíková z  tanečného klubu Classic Hodonín. Nechýbala ani hudobná skupina The Reflex a tanečná skupina Extravaganza. Počas podujatia sa predstavili v špeciálnej prehliadke aj psíci, ktorí sú stále obyvatelia skalického útulku.

POZRI SI FOTO Z PODUJATIA!

Počas celého podujatia sa  v priestoroch Skalického MAXu pohyboval maskot útulku, s ktorým sa mohli deti fotiť a ktorého opätovne zapožičala Súkromná stredná odborná škola VIA HUMANA Skalica. Blšieho trhu sa zúčastnil aj predseda OZ ProZáhorí.sk Milan Roman. Celkový výťažok z podujatia je 236,07 €.

Novinkou Skalického útulku je aj takzvaný „gift box“ ktorý je umiestnení pri vstupe do predajne Tesco. Giftbox skalického útulku je určený predovšetkým na materiálnu pomoc (konzervy, pamlsky), ktoré môžete zakúpiť počas nákupu v obchodnom centre.


Share This Article