Vražda v Rohožníku: V byte mŕtve 21-ročné dievča a dobodanú ženu. Podozrivého už zadržali!

V obci Rohožník sa dnes v noci stala veľká tragédia. Polícia v jednom z bytov našla nevládne telo mladej ženy bez známok života a tiež ďalšiu zranenú ženu. Mladý muž, údajný vrah, bol na úteku iba niekoľko hodín. Polícia ho zadržala vo vojenských lesoch medzi obcami Plavecký Štvrtok a Lakšárska Nová Ves, miestna časť Mikulášov.Podľa informácií od Lucie Mihalíkovej z bratislavského krajského riaditeľstva policajná hliadka ho za použitia donucovacích prostriedkov eskortovala na príslušný útvar policajného zboru, kde s ním robia procesné úkony.

rohoznik

Podľa portálu TVNOVINY.SK Muž (24) zrejme zaútočil na svoju manželku a zranil aj svokru. Podľa polície sa na mieste nachádzalo nevládne telo 21-ročnej Moniky, ktorá mala na tele viaceré bodné rany. V byte bola aj zranená 53-ročná Jana, ktorú Rýchla zdravotná služba previezla do nemocnice.

Správa sa ako blesk rozniesla po dedine. „Pred ich domom stálo polícajné auto. Sme z toho šokovaní, zatiaľ príčiny tej hrôzy nevieme,“ povedala pre Čas.sk suseda domu, v ktorom sa tragédia odohrala.

Share This Article